O firmie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą usług świadczoną przez naszą firmę. Zajmujemy się montażem i budową kominków. W dziale galeria znajdą Państwo część z naszych dotychczasowych realizacji.

Kominki budujemy od wielu lat. Stosujemy tylko najlepsze materiały. Wkłady zamawiamy bezpośrednio u producentów. Współpracujemy z  Hajdukiem, Kratki.pl, Dovre, Jotul, Lehma i wieloma innymi. Na życzenie zbudujemy dowolny model kominka według projektu lub zrobimy taki projekt wraz z wizualizacją dla Państwa indywidualnie. Zajmujemy się wszystkimi pracami związanymi z kominkami i ich instalacjami. Wykonujemy doloty powietrza z zewnątrz, wkłady kominowe żaroodporne, kompletne kominy ceramiczne i nierdzewne, rozprowadzenia powietrza grawitacyjne i wymuszone z turbiną. Naprawiamy kominki niedziałające i wymagające remontu, zajmujemy się rekonstrukcją kominów po kominkach otwartych, wymieniamy szyby kominkowe, podłączamy piecyki wolno stojące (kozy).

Budujemy kominki nowoczesne i tradycyjne (zimne, ciepłe z Akubetonu i akumulacyjnymi modułami betonowymi CMA). Lubimy wyzwania i projekty wymagające stosowania kreatywnych rozwiązań. Zapewniamy kompleksową realizację – od projektu po montaż. Kominki wykańczamy drewnem, kamieniami (wszystkimi rodzajami granitu, marmuru, spieków kwarcytowych itd), a także w nowoczesnych projektach polerowaną lub szlifowaną stalą nierdzewną. Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania i materiały najlepszych producentów.
Zachęcamy do kontaktu. Wycena jest bezpłatna. Naszym zasięgiem obejmujemy praktycznie całe województwo pomorskie.