O firmie

Od 2007 roku zajmujemy się montażem i profesjonalną budową kominków. Długoletnia współpraca i zaufanie do produktów Kratki.pl zaowocowały powstaniem Salonu Partnerskiego w Chwaszczynie. Oferujemy w nim wszystkie produkty Kratki.pl: wkłady, kratki, obudowy kominkowe, biokominki, akcesoria kominkowe wraz z montażem.

Posiadamy szeroką gamę produktów ekspozycyjnych. Każdy piec przed zakupem można obejrzeć, zmierzyć, sprawdzić działanie mechanizmów otwierania drzwi. Służymy radą i pomocą w wyborze właściwego wkładu grzewczego, tak by cieszył on Państwa przez wiele lat.

Zakres naszych usług obejmuje wszystkie prace związane z kominkami i ich instalacjami. Wykonamy dowolny model kominka według projektu lub zrobimy taki projekt wraz z wizualizacją dla Państwa indywidualnie. Wykonujemy doloty powietrza z zewnątrz, wkłady kominowe żaroodporne, kompletne kominy ceramiczne i nierdzewne, rozprowadzenia powietrza grawitacyjne i wymuszone z turbiną. Naprawiamy kominki niedziałające i wymagające remontu, zajmujemy się rekonstrukcją kominów po kominkach otwartych, wymieniamy szyby kominkowe, podłączamy piecyki wolno stojące (kozy).

Budujemy kominki nowoczesne i tradycyjne (zimne, ciepłe z Akubetonu i akumulacyjnymi modułami betonowymi CMA lub żeliwnymi pierścieniami akumulacyjnymi). Lubimy wyzwania i projekty wymagające stosowania kreatywnych rozwiązań. Zapewniamy kompleksową realizację – od projektu po montaż. Kominki wykańczamy drewnem, kamieniami (wszystkimi rodzajami granitu, marmuru, spieków kwarcytowych itd), a także w nowoczesnych projektach polerowaną lub szlifowaną stalą nierdzewną. Stosujemy tylko sprawdzone rozwiązania i materiały.
Zachęcamy do kontaktu. Wycena jest bezpłatna. Naszym zasięgiem obejmujemy praktycznie całe województwo pomorskie.